fbpx
Wróć do początku
O MNIE

O MNIE

przez Ola Wojciechowska
<center>O MNIE</center>

Nazywam się Ola Wojciechowska.

Moją pasją od zawsze były języki obce, dlatego ukończyłam filologię angielską i uzyskałam uprawnienia do nauczania języka angielskiego. Jestem magistrantką pedagogiki (spec. diagnoza i terapia pedagogiczna), a co za tym idzie również terapeutką pedagogiczną. Oprócz tego jestem też certyfikowaną: terapeutką ręki, trenerką grafomotoryki i trenerką umiejętności społecznych.

Moje wykształcenie pozwala mi prowadzić zajęcia z dziećmi w różnym wieku, jednak najchętniej zajmuję się doradztwem. Kontakt z dorosłym klientem (rodzicem) jest dla mnie bardzo ważny. Efektywność terapii w dużej mierze zależy m.in. od tego, czy (i w jakim stopniu) rodzic rozumie sytuację. Sytuację, w której znalazło się nie tylko jego dziecko, ale także on.

Ola Wojciechowska – prywatnie

Prywatnie uwielbiam pisać, dzielić się swoim doświadczeniem, przeżyciami. Pomysł na bloga zakiełkował między innymi właśnie ze względu na to uwielbienie i częste komentarze mówiące o mojej lekkości do pisania. Uwielbiam gotować, bawić się w kuchni, wymyślać nowe przysmaki, a moja rodzina staje się moim jednym, wielkim królikiem doświadczalnym. Wszyscy, co do jednego, nadal żyją i mają się świetnie, a to chyba o czymś świadczy. Uwielbiam się rozwijać, stąd pewne jest, że nie poprzestanę na dotychczasowych kwalifikacjach i nadal będę się szkolić, uczęszczać na kursy, czy inne wartościowe wykłady lub konferencje. Mam swoje zdanie, ale lubię też merytoryczne dyskusje. Jestem szczera, empatyczna, otwarta, ambitna, energiczna, przy tym wprost uwielbiam pomagać ludziom.

Pomogę Ci w kwestii rozwoju motoryki małej Twojego dziecka, ale też wyjaśnię czym jest dysleksja, ryzyko dysleksji, i co robić by ułatwić Twojemu dziecku funkcjonowanie w szkole.

Zachęcam Cię do śledzenia mnie na Instagramie.

W razie pytań odsyłam do zakładki KONTAKT lub WSPÓŁPRACA.